• Login
  • |
  • Contact

    LIVE SUPPORT

    SEND US A MESSAGE

    ContactCode

    OTHER

    Email:
    info@trackie.com

    Voicemail:
    1.877.456.5544

To help prevent spammers please
enter the two words below.


image-display1

Event Results >>

2017 U Sports Cross Country Fantasy Team Contest

Atlantic XC Championships

Moncton, NB
November 4th, 2017

Licensed to Athletisme Sud-est South East Athl. Club
                                      HY-TEK's Meet Manager 2017-11-05 10:01 AM
               Atlantic Cross Country Championships - 2017-11-04               
                     Championnats cross-country atlantique                     
                                Centennial Park                                
                                    Results                                    
 
Girls 6-7 800 Meter Run CC
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Women 6-7
  1     3 Armstrong, Mia         New Brunswick                   4:19.38   1 
  2    20 Brun, Taylor-Lynn      New Brunswick                   4:25.29   1 
  3    95 Landry, Annabelle      New Brunswick                   4:27.27   1 
  4     4 Arsenault, Olivia      New Brunswick                   4:28.94   1 
  5    90 Kilfoil, Anna          Saint John TC                   4:35.93   1 
  6   223 Bagley, Kya            Fairvale Ele                    4:46.96   1 
  7   110 Maccurdy, Addyson      New Brunswick                   4:50.15   1 
  8    33 Deschamps, Liliann     New Brunswick                   4:54.53   1 
  9    68 Groundwater, Morga     New Brunswick                   5:03.91   1 
 10    34 Dickinson-Leblanc,     Les Batisseurs                  5:14.78   1 
 11   118 Dufour, Maika          Ecole Sr St-                    5:31.69   2 
 12   254 Mackinnon, Sady        École Carref                    6:16.75   2 
 13   152 Rasmussen, Mya         Unattached                      6:20.90   2 
 14    17 Broderick, Olivia      Chris Saunders                  6:20.90   2 
 
Girls 8-9 1000 Meter Run CC
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Women 8-9
  1   119 Manson, Abigail        New Brunswick                   4:41.47   1 
  2   175 Thomas, Emily          New Brunswick                   4:44.19   1 
  3   534 Trottier, Myah         Unattached                      4:53.52   1 
  4    74 Harker, Denelle        Unattached                      4:54.88   1 
  5    82 Hill, Sophie           Vincent Mass                    4:55.99   1 
  6    27 Colpitts, Madelein     Frank L. Bow                    4:56.71   1 
  7    47 Enstrom, Sadie         Unattached                      4:57.49   1 
  8    32 Cullihall, Tess        Unattached                      4:58.77   1 
  9   535 Mason, Jorga           Unattached                      5:02.33   1 
 10   125 McCullogh, Payton      Kennebecasis                    5:03.64   1 
 11    60 Gimlshtein, Michel     Priestman St                    5:04.67   2 
 12   143 Newman, Ashley         Arnold H Mac                    5:06.11   2 
 13    52 French, Amira Ocea     Restigouche                     5:07.50   2 
 14   113 Macnutt, Abigail       Ecole Millid                    5:08.96   2 
 15     8 Bear, Terryn           Unattached                      5:10.88   2 
 16    36 Doran, Kate            New Maryland                    5:11.66   2 
 17    69 Hachey, Zahra          Park Street                     5:12.08   2 
 18   274 Vibert, Mary           Ecole Sr St-                    5:15.43   2 
 19     6 Balland, Adeline       New Brunswick                   5:16.15   2 
 20    30 Costello, Hannah       Chris Saunders                  5:18.17   2 
 21    21 Buchanan, Madison      Lakewood Hei                    5:20.80   3 
 22   121 Mason, Taylor          Westfield El                    5:22.91   3 
 23    96 Landry, Eve            École Amirau                    5:24.09   3 
 24   136 Morneault, Madison     New Brunswick                   5:25.22   3 
 25    24 Carr, Anna             Park Street                     5:26.39   3 
 26   147 Partington, Avery      Liverpool                       5:26.93   3 
 27   132 Mercer, Anna           Evergreen Park                  5:29.05   3 
 28    83 Hood, Avah             Park Street                     5:34.33   3 
 29   170 Taylor, Buchanan       Lakewood Hei                    5:38.67   3 
 30   541 Whalen, Kaitlyn        Unattached                      5:40.99   3 
 31   126 McCully, Heather       L. M. Montgo                    9:29.43   4 
 
Girls 10-11 1500 Meter Run CC
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Women 10-11
  1   138 Mortimer, Felicia      Saint John TC                   7:04.82   1 
  2   165 Somers, Anna           New Brunswick                   7:08.37   1 
  3     2 Allen, Tori            Fast Tracks                     7:11.11   1 
  4    70 Hamilton, Avery        A.S.E.A.                        7:18.50   1 
  5   171 Theriault, Kate        École Sainte                    7:24.18   1 
  6   106 Leslie, Alexandra      New Brunswick                   7:24.70   1 
  7   128 McLeod, Savannah       Fredericton                     7:26.19   1 
  8   105 Lemaire, Juliana       Unattached                      7:26.65   1 
  9    67 Groundwater, Jayde     New Brunswick                   7:32.16   1 
 10   178 Titus, Anna            New Brunswick                   7:33.52   1 
 11    18 Brow, Jackie           Saint John TC                   7:35.30   2 
 12    89 Kaley, Gracie          Fredericton                     7:36.38   2 
 13   248 Macafee, Sophie        New Brunswick                   7:39.69   2 
 14    76 Harper, Elizabeth      New Brunswick                   7:40.91   2 
 15   145 Nowlan, Claire         A.S.E.A.                        7:46.24   2 
 16    41 Drost, Ella            Fredericton                     7:48.13   2 
 17   120 Marr, Caitlyn          Chris Saunders                  7:56.11   2 
 18   162 Simpson, Selena        New Brunswick                   8:09.01   2 
 19   214 Szmadyla, Katherin     Bliss Carman                    8:09.82   2 
 20     5 Astorino, Alyana       Devon Middle                    8:26.45   2 
 21   213 Abbott, Lily           Unattached                      8:36.54   3 
 22   244 Lambropoulos, Chri     Fredericton                     8:40.26   3 
 23   186 Wilbur, Alexandra      Restigouche                     8:48.65   3 
 24   266 Smikle, Shaniece       Birchmount                     10:39.89   3 
 25   226 Boucher, Maya          Ecole Sr St-                   10:46.15   3 
 
Girls 12-13 2000 Meter Run CC
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Women 12-13
  1   204 Cameron, Emma          Antigonish T                    7:28.53   1 
  2   250 MacDonald, Cara        Pictou Count                    7:35.40   1 
  3   185 White, Jessica         Fast Tracks                     7:47.81   1 
  4   212 Trites, Nicole         Fast Tracks                     8:09.00   1 
  5   533 Boone, Madeline        una NB                          8:16.39   1 
  6   166 Spalding, Neve         Fast Tracks                     8:19.38   1 
  7    92 Kozak, Gabby           Fast Tracks                     8:26.76   1 
  8   255 Macpherson, Marin      Saint John TC                   8:29.12   1 
  9    55 Fullerton, Zoe         New Brunswick                   8:30.73   1 
 10   253 Mackinnon, Madalyn     École Carref                    8:35.84   1 
 11   235 Domres, Sarah          Unattached                      8:39.16   2 
 12   195 Young, Madison         Barnhill Mid                    9:13.01   2 
 13   176 Timmons, Donya         Ecole N D A                    10:44.61   2 
 
Girls 14-15 3500 Meter Run CC
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Women 14-15
  1   182 Vringer, Erin          Saint John TC                  13:20.58   1 
  2    37 Doucet, Emily          A.S.E.A.                       13:43.43   1 
  3   201 Chisholm, Siona        Antigonish T                   13:44.15   1 
  4   215 Trites, Emily          Saint John TC                  13:59.23   1 
  5   104 Lemaire, Isabella      A.S.E.A.                       14:08.57   1 
  6   252 MacIsaac, Shelby       A.S.E.A.                       14:14.61   1 
  7   203 Sandluck, Allie        Pictou Count                   14:15.07   1 
  8   260 McLeod, Madeleine      Fast Tracks                    14:20.81   1 
  9   108 Lipton Levyssohn,      MacNaughton                    15:01.64   1 
 10   231 Carr-McEachern, Ge     Yhz Track &                    15:05.39   1 
 11   258 McClure, Fiona         Yhz Track &                    15:08.95   2 
 12   271 Tapp, Tasha            Unattached                     15:09.90   2 
 13    63 Grant, Maia            Saint John TC                  15:51.88   2 
 14   134 Moffett, Alexis        New Brunswick                  15:55.04   2 
 15   221 Allanach, Janelle      A.S.E.A.                       16:45.87   2 
 16   217 Leger, Annick          A.S.E.A.                       19:48.89   2 
 
Girls 5 & Under 500m Run CC
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women 5 & Under
  1    99 Leblanc, Ella          Unattached                      3:16.93  
  2   159 Roy, Audrée            Unattached                      3:17.40  
  3    53 Friel, Leah            Shediac Cape                    3:18.83  
  4    96 Landry, Eve            École Amirau                    3:34.46  
  5    11 Boudreau, Ella         New Brunswick                   3:42.96  
  6     9 Boone, Eva             South East S                    4:17.04  
  7   174 Thomas, Danielle       Fast Tracks                     4:18.91  
 
Women 16-17 6000 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Women 16-17
  3   229 Burke, Tanna           Yhz Track &                    23:13.80   1 
  4   227 Boucher, Mikayla       Yhz Track &                    23:32.06   1 
  6   216 Trites, Hannah         Saint John TC                  24:30.69   1 
  9   247 Lowther, Lauren        Antigonish T                   24:42.04   1 
 11   263 Murphy, Maddie         Yhz Track &                    25:41.77   2 
 12    29 Cormier, Amélie        New Brunswick                  25:55.43   2 
 13    66 Griffin, Allie         Saint John TC                  26:40.99   2 
 14   148 Poirier, Amy           Athlétisme C                   27:37.82   2 
 15   149 Priemer, Catherine     Tantramar Re                   27:57.02   2 
 16   270 Stretton, Charlott     Yhz Track &                    27:57.42   2 
 19   249 MacDonald, Abby        Yhz Track &                    30:00.47   2 
 
Women 18-19 6000 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Women 18-19
  5   238 Fitzpatrick, Tori      Unattached                     24:04.23   1 
  8   197 MacDonald, Aidan       Dr. JH Gilli                   24:35.19   1 
 10   198 Sandluck, Breanna      Pictou Count                   25:31.97   1 
 17   239 Flaim, Marina          Yhz Track &                    27:58.83   2 
 
Women 20-34 6000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women 20-34
  1    85 Hourihan, Sacha        Jackyl's Ave                   22:21.90  
  2   141 Myatt, Sarah           una NB                         22:27.02  
  7    88 Johnston, Rochelle     Greater Moncton                24:33.09  
 
Women 40-44 6000 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Women 40-44
 18    45 Dupuis, Julie          Jackyl's Ave                   28:31.30   2 
 
Boys 6-7 800 Meter Run CC
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Men 6-7
  1   100 Leblanc, Matteo        Anna Malenfa                    3:53.08   1 
  2    39 Drapeau, Jérôme        École St-Thé                    3:55.65   1 
  3    97 Landry, Mathis         École Amirau                    3:58.07   1 
  4   192 Yerxa, Ty              Ecole des ba                    4:03.76   1 
  5   157 Richard, Owen          Ecole des ba                    4:15.42   1 
  6   230 Burtt, Oliver          una NB                          4:16.96   1 
  7   101 Lebouthillier Arel     King Street                     4:18.46   1 
  8    62 Goguen, Liam           Unattached                      4:21.05   1 
  9   276 Robichaud, Alex        Ecole Le Sommet                 4:23.76   1 
 10    44 Dunlap, Kolby          Chris Saunders                  4:37.20   1 
 11    40 Dray, Thomas           New Brunswick                   4:38.44   2 
 12   536 Keough, Zac            Unattached                      4:39.31   2 
 13   135 Morneault, Easton      New Brunswick                   4:43.99   2 
 14   265 Paterson, Zachary      New Brunswick                   4:45.89   2 
 15   245 Lambropoulos, Greg     Fredericton                     4:47.00   2 
 16    84 Hood, Jack             Park Street                     5:31.75   2 
 
Boys 8-9 1000 Meter Run CC
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Men 8-9
  1   111 Maccurdy, Cameron      New Brunswick                   4:23.59   1 
  2    54 Fullerton, James       New Brunswick                   4:27.16   1 
  3   154 Reagon, Gavin          Harvey Eleme                    4:28.06   1 
  4   122 Mazerolle, Jérémi      Mgr Marcel-F                    4:29.13   1 
  5    94 Lambert, Dawson        New Brunswick                   4:32.00   1 
  6    10 Boudreau, Caleb        New Brunswick                   4:41.34   1 
  7   180 Vautour, Finlay        310 Running                     4:44.27   1 
  8    12 Boudreau, Lgan         Northrop Fry                    4:45.60   1 
  9    56 Gallant, Devon         Chris Saunders                  4:47.70   1 
 10    23 Campbell, Alex         Seaside Park                    4:48.45   1 
 11   112 Macfadyen, Cole        Northrop Fry                    4:49.29   2 
 12    51 Foster, Quinn          New Brunswick                   4:50.39   2 
 13    43 Dunlap, Jesse          Chris Saunders                  4:50.99   2 
 14   272 Tower, Aidan           Park Street                     4:51.72   2 
 15   183 Waterhouse, Brayde     Gibson Neill                    4:52.76   2 
 16    75 Harper, Brogan         New Maryland                    4:53.50   2 
 17   190 Yerxa, Dax             Ecole des ba                    4:54.83   2 
 18   211 Roy, Félix             Ecole Les Ec                    4:55.40   2 
 19   109 London, Will           Unattached                      4:56.93   2 
 20    28 Cooper, Charles        New Brunswick                   4:59.29   2 
 21   220 Growndwater, Nowla     New Brunswick                   5:01.51   3 
 22   269 Steeves, Austin        Petitcodiac                     5:04.66   3 
 23    50 Forbes, Aiden          New Brunswick                   5:15.09   3 
 24   142 Nathan, Dufour         Ecole Sr St-                    5:15.47   3 
 25   273 Tower, Brandon         Park Street                     5:21.04   3 
 26   233 Collette, Niko         Ecole Camill                    5:21.77   3 
 27    77 Harper, Keegan         New Brunswick                   5:31.28   3 
 28   189 Worden, Samuel         Park Street                     5:37.60   3 
 29    15 Brennan, Myles         Alexander Gibson                5:39.66   3 
 30   116 Magee, Daxton          St. Georges                     5:47.26   3 
 31    13 Boudreau, Xavier       Restigouche                     6:10.06   4 
 
Boys 10-11 1500 Meter Run CC
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Men 10-11
  1    91 Kilfoil, Liam          Ecole Millid                    6:34.68   1 
  2   232 Collette, Alexi        New Brunswick                   6:35.62   1 
  3   193 Young, Jonah           Gretna Green                    6:36.68   1 
  4   264 Paterson, Luke         New Brunswick                   6:45.38   1 
  5   103 Legere, Samuel         Ecole Les Ec                    6:45.88   1 
  6   234 Debly, Granville       Lakewood Hei                    6:51.33   1 
  7    16 Broderick, Kyle        Chris Saunders                  6:53.75   1 
  8    57 Gallant, Hayden        Unattached                      7:00.19   1 
  9   114 Macphee, Caleb         New Brunswick                   7:10.53   1 
 10   222 Bagley, Cohen          Harry Miller                    7:15.28   1 
 11   187 Wolverton, Caden       New Brunswick                   7:18.03   2 
 12    42 Dunlap, Carsten        Chris Saunders                  7:19.16   2 
 13    64 Grasman, Jack          Liverpool                       7:20.22   2 
 14   188 Wood, Dylan            New Brunswick                   7:22.45   2 
 15   241 Gray, Keelan           New Brunswick                   7:29.36   2 
 16   210 Harris, Aiden          St. Stephen                     7:37.44   2 
 17    79 Hébert-Creeggan, L     Saint-Henri                     7:50.19   2 
 18   164 Smith, Noah            Miltown Elem                    7:53.31   2 
 19   102 Lebouthillier Arel     King Street                     7:55.47   2 
 20   209 Jean, Mathis           Athlétisme C                    8:06.99   2 
 21    25 Carroll, Charles       École L'Envolée                12:56.66   3 
 
Boys 12-13 2000 Meter Run CC
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Men 12-13
  1    78 Harvey, Nicholas       Fast Tracks                     7:22.88   1 
  2   151 Purdy, Luke            A.S.E.A.                        7:25.33   1 
  3   146 Partington, Aaron      New Brunswick                   7:37.31   1 
  4   196 Macpherson, Brody      Antigonish T                    7:43.69   1 
  5   107 Leslie, Connor         New Brunswick                   7:52.31   1 
  6   200 Robertson, Conrad      Pictou Count                    7:56.48   1 
  7    80 Hébert-Creeggan, O     New Brunswick                   8:00.87   1 
  8    65 Gregory, Phillips      New Brunswick                   8:07.90   1 
  9     1 Abbate, Nicholas       Harry Miller                    8:20.40   1 
 10   199 Colton, Jacob          Antigonish T                    8:23.76   1 
 11   130 McNaught, Nathan       Riverview Mi                    8:26.08   2 
 12   163 Smith, Isaac           Unattached                      8:53.42   2 
 13    81 Higgins, Haarris       Edith Cavell                    8:54.03   2 
 14   205 Jean, Benoit           Athlétisme C                    8:57.00   2 
 15   256 Martin, Bradly         Ecole Sr St-                   10:28.90   2 
 
Boys 14-15 3500 Meter Run CC
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Men 14-15
  1   156 Richard, François      A.S.E.A.                       12:33.35   1 
  2   150 Priemer, Oliver        Tantramar Re                   12:53.41   1 
  3    46 Enstrom, Owen          A.S.E.A.                       13:03.88   1 
  4   251 MacDonald, Ethan       Pictou Count                   13:09.65   1 
  5   224 Balfour, Cassidy       New Brunswick                  13:15.66   1 
  6   257 McCardle, Isaac        Colonel Gray                   13:22.79   1 
  7   123 Mazerolle, Max         A.S.E.A.                       13:25.29   1 
  8    58 Gallant, Joel          Islanders T&F                  13:29.34   1 
  9   206 Stultz, Adam           MacNaughton                    13:42.57   1 
 10   184 Watson, Matthew        New Brunswick                  13:49.20   1 
 11   262 Morneault, Andon       A.S.E.A.                       13:53.47   2 
 12    26 Chouinard, Carl Em     Ecole Aux Qu                   14:04.45   2 
 13    14 Boulerice, Misha       Fast Tracks                    14:08.77   2 
 14   236 Eastwood, Ezra         Yhz Track &                    14:10.97   2 
 15   115 Macphee, Jake          New Brunswick                  14:18.45   2 
 16   208 Ford, Eli              MacNaughton                    14:19.21   2 
 17   240 Flemming, Owen         Yhz Track &                    14:32.66   2 
 18    61 Godin, Olivier Jac     New Brunswick                  14:42.91   2 
 19   243 Karabanow, Noah        Yhz Track &                    14:51.25   2 
 20   139 Munro, Tye             Unattached                     14:53.73   2 
 21   237 Elliott, Liam          Yhz Track &                    15:41.29   3 
 22   259 McLaughlin, Devin      MacNaughton                    15:48.30   3 
 
Boys 5 & Under 500m Run CC
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men 5 & Under
  1   124 Mazerolle, Noah        Mgr Marcel-F                    2:50.04  
  2   117 Magee, Kieran          St. Georges                     3:04.29  
  3   179 Vallée, Vincent        École Mont C                    3:08.04  
  4   219 Growndwater, Logan     New Brunswick                   3:11.87  
  5   218 Landry, Xavier         New Brunswick                   3:14.01  
 
Men 16-17 6000 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Men 16-17
  1   202 Benoit, Jacob          Valley Athle                   19:43.92   1 
  3   158 Robertson, Nick        Colonel Gray                   20:33.46   1 
  4    59 Gallant, Luc           Islanders T&F                  20:41.95   1 
  7   155 Reid, Logan            Tantramar Re                   22:13.08   1 
  8    49 Fletcher, Nick         MacNaughton                    22:19.89   1 
 12    35 Donnelly, Aidan        Harvey High                    23:00.18   2 
 14   133 Miller, Cameron        Unattached                     23:09.36   2 
 16    87 Jean, Samuel           Athlétisme C                   23:25.62   2 
 17   172 Thibodeau, Julien      Athlétisme C                   23:35.27   2 
 18   268 Spearns, Jackie        Yhz Track &                    23:42.08   2 
 20   160 Roy, Jonathan          Athlétisme C                   24:05.37   2 
 23   207 Crespo, Alejandro      MacNaughton                    25:05.42   3 
 25   181 Violette, Xavier       Athlétisme C                   25:15.05   3 
 27    38 Downey, Isaiah         MacNaughton                    28:35.02   3 
 29   225 Blanchet, Josh         MacNaughton                    31:40.57   3 
 
Men 18-19 6000 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Men 18-19
  5   275 Adams, Tyler           Unattached                     21:44.98   1 
 13   144 Niles, Collin          New Brunswick                  23:06.36   2 
 19   242 Haché, Christian       Athlétisme C                   23:43.20   2 
 
Men 20-34 6000 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Men 20-34
 11   161 Sellers, Aaron         Greater Moncton                22:44.79   2 
 
Men 35-39 6000 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Men 35-39
  2    72 Handrigan, Grant       una NB                         19:57.28   1 
 24    93 Lacelle, Patrick       Jackyl's Ave                   25:10.45   3 
 
Men 40-44 6000 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Men 40-44
 15   131 McQuade, Colin         Greater Moncton                23:20.40   2 
 22   169 St-Onge, Jason         Jackyl's Ave                   24:48.83   3 
 26    48 Finlayson, Grant       Jackyl's Ave                   25:18.20   3 
 
Men 45-49 6000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men 45-49
  6   246 Lepage, Carol          Jackyl's Ave                   21:59.82  
  9    86 Jackson, Kip           Greater Moncton                22:36.20  
 
Men 50-54 6000 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Men 50-54
 10    73 Harju, Dave            Greater Moncton                22:41.26   1 
 21   173 Thibodeau, Paul        Jackyl's Ave                   24:06.24   3 
 
Men 55-59 6000 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Results - Men 55-59
 28   228 Bourque, Edouard       una NB                         28:45.02   3 

User Comments

Anonymous

says…    

Quote Underline Italics Bold
Submit Preview

By posting on our forum you are agreeing to the following guidelines.

To help prevent spammers please
enter the two words below.


image-display1

 

Benefits of creating an account!

  • No need to reveal your real name.
  • Quicker to post (no need to enter the "two words" above each time).
  • Gives you the ability to edit your own comments and subscribe to topics.
  • It's free & quick to create an account!
Submit & Create Account