• Login
  • |
  • Contact

    LIVE SUPPORT

    SEND US A MESSAGE

    ContactCode

    OTHER

    Email:
    info@trackie.com

To help prevent spammers please
enter the two words below.


image-display1

Event Results >>

Boiling Point All Comers Meet

Windsor, ON
July 10th, 2010

Results Management Systems - Contractor License Hy-Tek's MEET MANAGER 7:41 AM 11/07/2010 Page 1
Boiling Point All Comers - 10/07/2010 University of Windsor Results
  Event 1  Women 100 Meter T36
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ========================================================================
Finals
1 Obrien, Meghan T36 kwtfa 18.08 0.4 4
  Event 1  Women 100 Meter T38
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ======================================================================== 1 Smeenk, Olivia T38 Cruisers Sports 18.25 0.4 4
  Event 1  Women 100 Meter T52
===================================================================== Name Year Team Finals Wind ===================================================================== 1 Leitner, Cheryl T52 U.S.A 21.58 1.9
  Event 1  Women 100 Meter T54
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ========================================================================
1 Frie, Keira-Lyn T54
2 Hawtin, Melanie T-54
3 Scaroni, Susannah T54
4 Weber, Amberlynn T54
5 Laribi, Anna T54
Event 1  Women 100 Meter T53
Unattached
Unattached
Team St. Luke's
Team St. Luke's
Unattached
17.90   2.5  2
18.05   2.5  2
19.15   2.5  2
19.33   2.5  2
25.11   2.5  2
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ========================================================================
1 McClammer, Chelsea T53
2 White, Sarah T53
3 Lewis, Jessica T53
Event 1  Women 100 Meter T34
Team St. Luke's
St-Laurent
Unattached
19.55   1.5  3
19.59   1.5  3
20.18   1.5  3
===================================================================== Name Year Team Finals Wind ===================================================================== 1 Clark, Chelsea T34 Cruisers Sports 20.38 1.9 2 Burrows, Rachael T34 Unattached 23.53 1.9
  Event 2  Men 100 Meter T11
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ======================================================================== 1 Carr, Rick T/F 11 Unattached 12.86 -1.1 4
  Event 2  Men 100 Meter T36
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ======================================================================== 1 St. John, Jodie T/F36 Peterborough 17.85 -1.1 4
Results Management Systems - Contractor License Hy-Tek's MEET MANAGER 7:41 AM 11/07/2010 Page 2
Boiling Point All Comers - 10/07/2010 University of Windsor Results
  Event 2  Men 100 Meter T37
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ======================================================================== 1 Furey, Jonathan T37 Kitchener-Wa 15.57 -1.1 4 2 Blondin, Mitchell T37 SD Lambton 15.96 -1.1 4
  Event 2  Men 100 Meter T38
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ======================================================================== 1 Whitehouse, Kyle T38 Niagara Regi 12.54 -1.1 4 2 Johnstone, Mike T/F 38 Unattached 15.36 -1.1 4
  Event 2  Men 100 Meter T44
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ======================================================================== 1 McQueen, Alistair T44 Unattached 12.87 -1.1 4 2 Salomons, Cody T/F 44 London Weste 14.36 -1.1 4
  Event 2  Men 100 Meter T54
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ========================================================================
1 Schuh, Mark T54
2 Thom, CurtisT-54
3 Christophe, Isaiah T-54
4 Kahn, Micheal T-54
5 Van Heteren, Ian T54
6 Smeenk, Austin T54
7 Protomanni, Anthony T54
Event 2  Men 100 Meter T53
Germany
Cruisers
Cruisers
Kitchener-Wa
London Weste
Cruisers Sports
Cruisers Sports
14.33   0.1  2
14.72   0.1  2
15.91   0.1  2
16.10   0.1  2
17.19   0.1  2
19.95   0.1  2
20.37   0.1  2
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ========================================================================
1 Lakatos, Brent T-53
2 Hunt, Bob T53
3 Brown, Ben T53
Event 2  Men 100 Meter T34
Unattached (Una)
Team St. Luke's
Valley Athletics
15.04   0.1  2
16.48   1.4  3
22.72   1.4  3
===================================================================== Name Year Team Finals Wind =====================================================================
1 Pruitt, Austin T34
2 Dewitt, Nathan T-34
3 Solla, Eddy T34
Event 2  Men 100 Meter T51
Team St. Luke's
BC Wheelchair Sp
Bcwsa
17.82   0.4
18.56   0.4
19.44   0.4
===================================================================== Name Year Team Finals Wind ===================================================================== 1 Finton, Jeremy T51 Unattached 30.29 0.4
Results Management Systems - Contractor License Hy-Tek's MEET MANAGER 7:41 AM 11/07/2010 Page 3
Event 3  Women 200 Meter T36
Boiling Point All Comers - 10/07/2010 University of Windsor Results
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ======================================================================== 1 Obrien, Meghan T36 kwtfa 38.81 -1.9 3
  Event 3  Women 200 Meter T38
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ======================================================================== 1 Smeenk, Olivia T38 Cruisers Sports 38.87 -1.9 3
  Event 3  Women 200 Meter T52
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ======================================================================== 1 Leitner, Cheryl T52 U.S.A 41.83 -0.1 2
  Event 3  Women 200 Meter T54
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ========================================================================
1 Weber, Amberlynn T54
2 Frie, Keira-Lyn T54
3 Scaroni, Susannah T54
4 Laribi, Anna T54
Event 3  Women 200 Meter T53
Team St. Luke's
Unattached
Team St. Luke's
Unattached
33.37  -2.5  1
34.29  -2.5  1
35.76  -2.5  1
49.02  -0.1  2
===================================================================== Name Year Team Finals Wind =====================================================================
1 McClammer, Chelsea T53
2 White, Sarah T53
3 Lewis, Jessica T53
Event 3  Women 200 Meter T34
Team St. Luke's
St-Laurent
Unattached
35.01  -2.5
37.58  -2.5
39.09  -2.5
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ========================================================================
 1 Clark, Chelsea T34
 2 Campbell, Christy T/F 34
-- Burrows, Rachael  T34
 Event 4  Men 200 Meter T36
Cruisers Sports
Kitchener-Wa
Unattached
36.36  -0.1  2
42.67  -0.1  2
   DQ  -0.1  2
163.3
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ======================================================================== 1 St. John, Jodie T/F36 Peterborough 38.94 -1.7 3
  Event 4  Men 200 Meter T37
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ======================================================================== 2 Furey, Jonathan T37 Kitchener-Wa 32.38 -1.7 3 3 Blondin, Mitchell T37 SD Lambton 34.15 -1.7 3
Results Management Systems - Contractor License Hy-Tek's MEET MANAGER 7:41 AM 11/07/2010 Page 4
Boiling Point All Comers - 10/07/2010 University of Windsor Results
  Event 4  Men 200 Meter T38
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ======================================================================== 1 Whitehouse, Kyle T38 Niagara Regi 25.55 -1.7 3 1 Johnstone, Mike T/F 38 Unattached 31.26 -1.7 3
  Event 4  Men 200 Meter T54
===================================================================== Name Year Team Finals Wind =====================================================================
1 Dupont, Alexandre T54
2 Van Heteren, Ian T54
3 Smeenk, Austin T54
4 Protomanni, Anthony T54
Event 4  Men 200 Meter T53
Canada
London Weste
Cruisers Sports
Cruisers Sports
27.51  -2.9
31.45  -2.9
36.07  -2.9
36.85  -2.9
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ========================================================================
1 Hunt, Bob T53
2 Nahachewsky, Julian T53
3 Brown, Ben T53
Event 4  Men 200 Meter T34
Team St. Luke's
Cyclones Rtc
Valley Athletics
31.03  -2.9  1
31.46  -2.9  1
40.60  -0.9  2
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ======================================================================== 1 Pruitt, Austin T34 Team St. Luke's 30.66 -2.9 1 2 Solla, Eddy T34 Bcwsa 37.72 -0.9 2
  Event 4  Men 200 Meter T33
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ========================================================================
-- Szerenyi, Charles T33 Cruisers Sports DQ -0.9 2 163.3
  Event 4  Men 200 Meter T51
======================================================================== Name Year Team Finals Wind H# ======================================================================== 1 Finton, Jeremy T51 Unattached 58.38 -0.9 2
  Event 5  Women 400 Meter T12
=================================================================== Name Year Team Finals H# =================================================================== 1 Klawitter, Noella T12 Canada 1:05.13 2 2 Rennebohm, Jacquline T12 London Weste 1:07.52 2
  Event 5  Women 400 Meter T36
=================================================================== Name Year Team Finals H# =================================================================== 1 Obrien, Meghan T36 kwtfa 1:32.27 2
Results Management Systems - Contractor License Hy-Tek's MEET MANAGER 7:41 AM 11/07/2010 Page 5
Event 5  Women 400 Meter T37
=================================================================== Name Year Team Finals H# =================================================================== 1 Robinson, Leah T-37 Canada 1:15.34 2
  Event 5  Women 400 Meter T52
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Leitner, Cheryl T52 U.S.A 1:31.86
  Event 5  Women 400 Meter T54
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================
1 Weber, Amberlynn T54
2 Frie, Keira-Lyn T54
3 Scaroni, Susannah T54
4 Laribi, Anna T54
Event 5  Women 400 Meter T53
Team St. Luke's
Unattached
Team St. Luke's
Unattached
1:02.46
1:04.58
1:06.16
1:55.92
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================
1 McClammer, Chelsea T53
2 White, Sarah T53
3 Lewis, Jessica T53
Event 6  Men 400 Meter T12
Team St. Luke's
St-Laurent
Unattached
1:04.31
1:11.40
1:13.47
=================================================================== Name Year Team Finals H# =================================================================== 1 King, Brandon F /T 12 Hamilton Oly 55.43 3
  Event 6  Men 400 Meter T36
=================================================================== Name Year Team Finals H# =================================================================== 1 Chasanoff, Thomas T36 United States of 1:05.11 3
  Event 6  Men 400 Meter T37
=================================================================== Name Year Team Finals H# =================================================================== 1 Furey, Jonathan T37 Kitchener-Wa 1:13.89 3 2 Blondin, Mitchell T37 SD Lambton 1:19.26 3
  Event 6  Men 400 Meter T38
=================================================================== Name Year Team Finals H# =================================================================== 1 Lafrance, Gilles T38 Unattached (Una) 1:10.76 3 -- Whitehouse, Kyle T38 Niagara Regi DQ 3
163.3
Boiling Point All Comers - 10/07/2010 University of Windsor Results
Results Management Systems - Contractor License Hy-Tek's MEET MANAGER 7:41 AM 11/07/2010 Page 6
Boiling Point All Comers - 10/07/2010 University of Windsor Results
  Event 6  Men 400 Meter T54
=================================================================== Name Year Team Finals H# ===================================================================
1 Dupont, Alexandre T54
2 Shaw, Kyle T54
3 Van Heteren, Ian T54
4 Smeenk, Austin T54
5 Protomanni, Anthony T54
Event 6  Men 400 Meter T53
Canada                   50.40   1
Crtc                     52.69   1
London Weste
Cruisers Sports
Cruisers Sports
1:04.24   1
1:06.93   2
1:12.95   2
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Nahachewsky, Julian T53 Cyclones Rtc 59.47 2 Hunt, Bob T53 Team St. Luke's 1:00.18
  Event 6  Men 400 Meter T34
=================================================================== Name Year Team Finals H# =================================================================== 1 Pruitt, Austin T34 Team St. Luke's 58.86 1 2 Solla, Eddy T34 Bcwsa 1:13.49 2
  Event 6  Men 400 Meter T33
=================================================================== Name Year Team Finals H# =================================================================== 1 Szerenyi, Charles T33 Cruisers Sports 2:02.36 2
  Event 7  Women 800 Meter T46
=================================================================== Name Year Team Finals H# =================================================================== 1 Roxon, Katarina T46 Unattached (Una) 2:44.81 2
  Event 8  Men 800 Meter T36
=================================================================== Name Year Team Finals H# =================================================================== 1 Chasanoff, Thomas T36 United States of 2:34.96 2
  Event 8  Men 800 Meter T38
=================================================================== Name Year Team Finals H# =================================================================== 1 Lafrance, Gilles T38 Unattached (Una) 2:50.39 2
  Event 8  Men 800 Meter T54
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================
1 Dupont, Alexandre T54
2 Schuh, Mark T54
3 Shaw, Kyle T54
4 Smeenk, Austin T54
5 Protomanni, Anthony T54
Canada
Germany
Crtc
Cruisers Sports
Cruisers Sports
1:39.89
1:42.52
1:43.56
2:17.48
2:34.13
Results Management Systems - Contractor License Hy-Tek's MEET MANAGER 7:41 AM 11/07/2010 Page 7
Boiling Point All Comers - 10/07/2010 University of Windsor Results
  Event 8  Men 800 Meter T53
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Siemann, Brian T-53 United States of 1:48.87
  Event 9  Women Long Jump F44
===================================================================== Name Year Team Finals Wind ===================================================================== 1 Reid, Stephanie F44 Canada 4.67m 0.4
4.16m(-0.2) FOUL(0.1) 4.67m(0.4) 4.49m(-0.5) 4.63m(-0.2) 4.58m(-0.3) 2 Nakanishi, Maya F44 Japan 4.56m -0.1
4.47m(-0.2) 4.43m(-1.0) 4.33m(-0.3) 4.56m(-0.1) 4.23m(-0.7) FOUL(-0.2)
  Event 9  Women Long Jump F37
===================================================================== Name Year Team Finals Wind ===================================================================== 1 McLachlan, Virginia F37 Windsor Legi 3.15m -0.3
3.12m(-0.3) 2.88m(-1.0) 2.91m(-0.2) 3.04m(-0.2) FOUL(-0.2) 3.15m(-0.3)
  Event 10  Men Long Jump F13
===================================================================== Name Year Team Finals Wind ===================================================================== 1 Dolfo, Braedon F13 Langley Mustangs 6.24m NWI
5.65m(-1.7) 5.62m(-1.4) 6.00m(-1.5) 6.14m(+0.0) 2.43m(0.8) 6.24m(-1.5)
  Event 10  Men Long Jump F44
===================================================================== Name Year Team Finals Wind ===================================================================== 1 Johnson, Hurie F44 Unattached 5.10m -1.2
FOUL(-1.1) 4.88m(-1.8) 4.71m(0.5) FOUL(-0.6) 4.86m(0.8) 5.10m(-1.2)
  Event 10  Men Long Jump F42
===================================================================== Name Year Team Finals Wind ===================================================================== 1 Clemons, Kortney F42 U.S.A 4.17m -1.3
3.62m(-2.2) 3.13m(-1.3) 4.17m(-1.3) 3.45m(-0.7) FOUL(-1.5) 4.05m(-1.2)
  Event 11  Women Discus Throw F34
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Campbell, Christy T/F 34 Kitchener-Wa 10.43m
      9.02m  10.43m  FOUL  9.44m  10.32m  FOUL
  Event 11  Women Discus Throw F57
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Callahan, Catherine (kat US Paralympics 22.83m
19.34m 20.59m 22.36m 22.45m 22.83m 21.64m
Results Management Systems - Contractor License Hy-Tek's MEET MANAGER 7:41 AM 11/07/2010 Page 8
Boiling Point All Comers - 10/07/2010 University of Windsor Results
  Event 11  Women Discus Throw F56
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Steeves, Tamara F56 Cruisers Sports 15.52m
15.52m 14.39m 14.87m 15.24m 15.43m 15.21m
2 Gibson, Kierra F56 Kitchener-Wa 10.77m
8.83m 8.72m 9.53m 9.65m 10.08m 10.77m
  Event 11  Women Discus Throw F52
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Sandoval, Martha F52 Cruisers 9.90m
      9.76m  FOUL  9.90m  9.49m  9.08m  FOUL
  Event 11  Women Discus Throw F37
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Foessel, Renee F37 Cruisers Sports 26.13m
24.93m 24.92m 25.22m 23.70m 26.13m 25.53m
  Event 11  Women Discus Throw F33
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Laird, Dianne F33 Cruisers Sports 1.91m
      FOUL  FOUL  1.91m  1.82m  1.89m  1.78m
  Event 12  Men Discus Throw F58
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Ogbe, Dennis F58 U.S.A 48.16m
46.49m 48.16m 47.48m 44.06m 45.57m 46.40m
  Event 12  Men Discus Throw F56
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Watson, Joshua F56 Cruisers Sports 12.38m
11.72m 12.38m FOUL 11.16m 11.14m 12.10m
  Event 12  Men Discus Throw F37
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Strybosch, Kevin F37 Unattached 29.65m
29.60m 28.73m FOUL 29.65m 28.49m 29.35m
2 Brown, Jonathan F37 Georgian Bay 22.48m
21.52m 22.28m FOUL 22.08m 22.48m 21.69m
Results Management Systems - Contractor License Hy-Tek's MEET MANAGER 7:41 AM 11/07/2010 Page 9
Boiling Point All Comers - 10/07/2010 University of Windsor Results
  Event 12  Men Discus Throw F36
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 St. John, Jodie T/F36 Peterborough 18.05m
18.05m 16.83m 15.79m 16.63m 15.72m FOUL
  Event 12  Men Discus Throw F33
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================
1 Hughes, Robert F33 Unattached
16.31m 18.57m 17.89m FOUL 19.28m 19.90m
2 Boudreau, Joey F33           Asea
    FOUL  9.30m  9.07m  8.26m  8.00m  FOUL
3 Hutchings, Sam F33           Cruisers Sports
    3.64m  3.38m  3.49m  2.95m  3.49m  3.24m
Event 12  Men Discus Throw F40
19.90m
 9.30m
 3.64m
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Danberg, Scott F40 United States of 31.94m
31.94m 28.73m 29.33m 30.23m 28.47m 31.42m
  Event 12  Men Discus Throw F53
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Leon, Carlos F53 U.S.A 21.13m
      FOUL  18.50m  FOUL  21.13m  20.87m  FOUL
  Event 12  Men Discus Throw F46
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Trudgeon, Ken F46 Unattached 36.64m
36.64m 35.57m FOUL 32.56m FOUL 33.34m
  Event 16  Men High Jump F12
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 King, Brandon F /T 12 Hamilton Oly 1.50m
1.40 1.45 1.50 1.55 P P OXXX
  Event 16  Men High Jump F44
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Salomons, Cody T/F 44 London Weste 1.50m
1.40 1.45 1.50 1.55 O O OXXX
Results Management Systems - Contractor License Hy-Tek's MEET MANAGER 7:41 AM 11/07/2010 Page 10
Boiling Point All Comers - 10/07/2010 University of Windsor Results
  Event 16  Men High Jump F11
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Carr, Rick T/F 11 Unattached 1.55m
1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 P P OXXOXXX
  Event 18  Men Javelin Throw F58
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Jlidat, Khalid F58 United States of 41.60m
37.54m FOUL 38.55m 39.27m 39.60m 41.60m
  Event 18  Men Javelin Throw F56
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Watson, Joshua F56 Cruisers Sports 12.68m
11.45m 12.17m 12.29m 12.44m 12.63m 12.68m
  Event 18  Men Javelin Throw F37
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Strybosch, Kevin F37 Unattached 27.63m
27.60m 26.48m 26.83m 27.32m 26.95m 27.63m
2 Brown, Jonathan F37 Georgian Bay 18.36m
15.85m FOUL 13.96m 15.89m 18.36m 16.75m
  Event 18  Men Javelin Throw F11
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Carr, Rick T/F 11 Unattached 31.19m
PASS 27.06m 31.19m 28.12m 27.22m 25.88m
  Event 18  Men Javelin Throw F33
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================
1 Hughes, Robert F33 Unattached
14.11m 14.78m 15.02m 15.40m 15.57m FOUL
2 Boudreau, Joey F33           Asea
    9.75m  9.99m  FOUL  10.39m  10.23m  FOUL
3 Hutchings, Sam F33           Cruisers Sports
    2.89m  3.32m  FOUL  3.42m  3.80m  3.84m
Event 18  Men Javelin Throw F38
15.57m
10.39m
 3.84m
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Johnstone, Mike T/F 38 Unattached 19.51m
19.51m 16.87m FOUL 19.00m 18.11m 19.33m
Results Management Systems - Contractor License Hy-Tek's MEET MANAGER 7:41 AM 11/07/2010 Page 11
Boiling Point All Comers - 10/07/2010 University of Windsor Results
  Event 18  Men Javelin Throw F46
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Trudgeon, Ken F46 Unattached 35.90m
FOUL 34.35m 35.90m 35.85m 33.90m 34.23m
  Event 19  Women Javelin Throw F57
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Callahan, Catherine (kat US Paralympics 18.28m
FOUL 13.72m 15.08m 15.65m 17.26m 18.28m
  Event 19  Women Javelin Throw F56
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Steeves, Tamara F56 Cruisers Sports 9.92m
      8.64m  9.07m  9.56m  9.80m  FOUL  9.92m
  Event 19  Women Javelin Throw F37
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Foessel, Renee F37 Cruisers Sports 21.96m
19.45m 21.96m 21.18m 20.50m 20.99m 17.98m
  Event 19  Women Javelin Throw F33
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Stawski, Robyn F33 Unattached 9.16m
      7.89m  8.43m  8.75m  8.73m  9.10m  9.16m
  Event 20  Women Other Club Throw F32
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Ciccone, Madison F32 Cruisers Sports 8.59m
      8.41m  6.12m  6.51m  6.82m  8.41m  8.59m
  Event 24  Women 1500 Meter T53
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 White, Sarah T53 St-Laurent 4:54.84
  Event 25  Men 1500 Meter T38
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================ 1 Lafrance, Gilles T38 Unattached (Una) 5:55.19
Results Management Systems - Contractor License Hy-Tek's MEET MANAGER 7:41 AM 11/07/2010 Page 12
Boiling Point All Comers - 10/07/2010 University of Windsor Results
  Event 25  Men 1500 Meter T54
================================================================ Name Year Team Finals
================================================================
1 Shaw, Kyle T54
2 Smeenk, Austin T54
3 Protomanni, Anthony T54
Crtc
Cruisers Sports
Cruisers Sports
3:20.67
4:33.66
5:25.54

User Comments

  • Currently, there are no comments.