• Login
  • |
  • Contact

    LIVE SUPPORT

    SEND US A MESSAGE

    ContactCode

    OTHER

    Email:
    info@trackie.com

    Voicemail:
    1.877.456.5544
    *For quicker support use email when possible.

To help prevent spammers please
enter the two words below.


image-display1

Event Results >>

2020 U Sports Champs

Harriers In-Club Performance Trial #1

Saanich, BC
April 26th, 2021

First Last Event Seed PLACE TIME
Michael Barber 800m 01:55.0 1 01:56.5
Joseph Robertson 800m   DNF  
           
        PLACE TIME
Emma Vizina 800m 02:24.0 1 02:26.0
Lucia Palma 800m 02:27.0 2 02:26.1
Saige Parfitt 800m 02:25.0 3 02:28.5
Tessa Hunter-Siebert 800m 02:25.0 4 02:28.6
Olivia  Hopkins 800m 02:27.0 5 02:42.0
Angelina Shandro 800m   DNF  
           
        PLACE TIME
Grace Fulton 800m 02:30.0 1 02:30.1
Sarah Bryan 800m 02:32.0 2 02:31.7
Madeleine Eames 800m 02:30.0 3 02:31.8
Marin O'Regan 800m 02:35.0 4 02:32.1
Vesna Mackillop 800m 02:30.0 5 02:32.3
Ella Sykes 800m 02:42.0 6 02:47.1
Ada Seebaran 800m 03:00.0 7 NT
           
        PLACE TIME
Jane Serowka 600m 02:05.0 1 02:03.7
Clara Pressello 600m 02:05.0 2 02:03.7
Natalie Difelice-Oinonen 600m 02:05.0 3 02:11.0
Lauren Arndt 600m 02:30.0 4 02:21.3
Piper Geddes 600m 02:27.0 5 02:21.4
           
        PLACE TIME
Noah Sexton 600m 01:56.0 1 01:58.3
Rhys Beare 600m 01:59.0 2 01:58.3
Owen Hunter-Siebert 600m 02:00.0 3 2:00
Jacob Minter 600m 02:12.0 4 02:05.2
Porter Lowther 600m 02:10.0 5 02:06.1
Ethan Nelson 600m 02:12.0 6 02:11.4
Samson Jr Haire 600m 02:23.0 7 02:31.9
           
        PLACE TIME
Theo Serowka 800m 02:10.0 1 02:14.7
Owen Sandquist-Sherman 800m 02:12.0 2 02:14.8
Rafael Palma 800m 02:18.0 3 02:15.0
Miguel Batallas 800m 02:18.0 4 02:15.1
Carl-Philip Leipoldt 800m 02:20.0 5 02:19.2
Jordan Cheung 800m 02:20.0 6 02:28.9
           
        PLACE TIME
Daniel Wan 800m 02:35.0 1 02:31.7
Theodore Difelice-Oinonen 800m 02:35.0 2 02:40.4
Max Arndt 800m 02:35.0 3 02:40.9
Max McArthur 800m 02:35.0 4 02:45.3
Liam Hill 800m 02:36.0 5 02:45.5
           
        PLACE TIME
Joseph Robertson 800m 01:59.0 1 02:00.2
Liam Stanley 800m 01:59.8 2 02:00.5
Basil Parkins 800m 02:00.0 3 02:03.5
Nicola Patti 800m 02:06.0 4 02:05.4
Cooper Langard 800m 02:05.0 5 02:07.9
Julian Cameron 800m 02:05.0 6 02:07.9
           
        PLACE TIME
Alexa Dow 800m 02:15.0 1 02:15.5
Angelina Shandro 800m 02:16.0 2 02:17.0
Clara Chudley 800m 02:18.0 3 02:21.3

User Comments

  • Currently, there are no comments.